دوره باز آموزی داوری(آماده سازی مسابقات کشوری97)

دوره اول باز آموزی داوری جهت آماده سازی هر چه بیشتر داوران AIKIA برای قضاوت در هجدهمین دوره مسابقات کشوری برگزار گردید.

دوره اول باز آموزی داوری جهت آماده سازی هر چه بیشتر داوران AIKIA برای قضاوت در هجدهمین دوره مسابقات کشوری در دو بخش آقایان و بانوان در روز جمعه مورخ 97/10/21 در تهران -باشگاه آوای رزم یوسف آباد برگزار شد.

استاد جودری مدرس این دوره تمامی نقاط ریز ودرشت دو استایل لو کیک و لایت کیک را بازگو کرد و خاطر نشان شد قضاوت یکی از حساس ترین و مقدس ترین مشاغل میباشد که زیبایی ورزش را صد چندان کرده و اشتیاق ورزشکاران را به ادامه زندگی ورزشی بیش از بیش میکند . همچنین در این دوره که با نظارت کامل شیهان عرفانیان خواه بود بالغ بر شصت داور زبده شرکت داشتند تا قضاوت دقیق تری در این دوره از مسابقات داشته باشند.

از منتخبین تیم داوری در این دوره جهت قضاوت در تورنمنت بین المللی شکوه خلیج فارس که در مرداد ماه سال 98 برگزار میشود دعوت خواهد شد.

نقطه قابل تعمل در این دوره غیبت نماینده آقایان(آقای ابوالفتحی) و بانوان(خانم مقدم) استان تهران و همچنین مشاورین ارشد آقای مقید و خانم رکوعی بود که بیشتر به چشم می آمد و با توجه به برگزاری این رویداد بزرگ در تهران انتظار بر حضور ایشان بود که میبایست توجیح قابل قبولی داشته باشد و بی شک در هیات مدیره قابل بررسی میباشد.

جهت بازدید گزارش تصویری این دوره اینجا کلیک کنید.